Durys


VITUKO DURYS interjeruose: spausti čia


„Vituko durų" kolekcijos


"Vitukodurys" - tai aukštos kokybės, išvaizdžios ir patikimos faneruotos vidaus durys. Mūsų durų gamybos procese naudojama išskirtinė technologija, todėl nestandartinės kambario durys, naudojamos laikantis gamintojo nustatytos naudojimosi instrukcijos, neišsikreipia bei nekeičia savo geometrinės formos.

"Vytuko durys" gali būti tiek varstomos, tiek stumdomos ir netgi išskirtinės stumdomos-sukamos konstrukcijos.

Augant užsakovų poreikiams, nuolat didėja ir mūsų gaminamų faneruotų vidaus durų asortimentas. Be to, durų dizainas gali būti pakoreguotas pagal užsakovo pageidavimą ar netgi sukurtas durų modelis pagal užsakovo pateiktus eskizus.

Durys dengiamos įvairiausiais medžio lukštais (faneruotėmis): ąžuolo, lakštinio ąžuolo, balinto lakštinio ąžuolo, uosio, raudonemdžio, beržo, riešuto ir kt. Populiarios ir įvairios egzotinės faneruotės, kurios suteikia interjerui savitą stilių: tai zebrano, vengės, tiko, balintos vengės, bambuko bei daugelis kitų.

Kambario durys ne tik uždaro ir skiria erdves, tačiau yra ir neatsiejama interjero detalė. Norėdami savo namams, biurui ar visuomeninės paskirties patalpoms suteikti originalumo, išskirtinumo, derinkite vidaus duris ir prie kitų interjero elementų. Mūsų gaminamos aukštos kokybės faneruotos arba laminuotos durys gali būti įvairiai dekoruojamos: puošiamos dekoruotais stiklais, vitražais, aliuminio juostelėmis ar kitais aksesuarais. Stilingos Vytuko durys taps Jūsų pagrindiniu akcentu patalpose. 

Nepamirštame ir durų priedų: originalių rankenų, įprastų reguliuojamų arba paslepiamų vyrių, patogių slenksčių bei atidarymo sistemų. 

Kviečiame apžiūrėti gaminamų vidaus durų kolekcijas: RASA, INGA, DAIVA, LAURA, LINA, VIKTORIJA bei DALIA!
 
 
 
   

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


UAB "GSV Group"
Kalvarijų g. 125, Vilnius (pc "Baldų rojus", 3 a.) tel./faks.(85)2 319 426 mob. tel. +370 640 33 422 el.paštas info@vitukodurys.lt
Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti ir (ar) platinti galima tiktai gavus raštišką UAB „GSV Group“ sutikimą