Slenkančios durys


VITUKO DURYS interjeruose: spausti čia


 Dvigubos stumdomos durys  Slankiosios durys

Dvigubos stumdomos durys palei sieną 

Viengubos stumdomos durys palei sieną 
 Stumdomu duru mechanizmas  Stiklines slankiosios durys
 Naujo dizaino stumdomos durys "Modern wood"  Naujo dizaino stumdomos durys "Modern glass"


KODĖL STUMDOMOS DURYS?
 

Stumdomos durys ne tik papuoš Jūsų interjerą, tačiau ir sutaupys vietos ankštose patalpose. Stumdomas duris įprasta matyti visuomeninės paskirties patalpose (pavyzdžiui, parduotuvėse, bankuose ir pan.). Tačiau jas mielai renkasi ir gyventojai savo privačioms erdvėms atskirti į butus ar namus. Ir, beje, ne tik vietos taupymo bei praktiškumo tikslais. Daugeliui tokio tipo durys tiesiog originalios ir patrauklios.

Šios durys gaminamos įvairių modelių bei gali būti dengiamos įvairiomis faneruotėmis. Stumdomos durys taipogi gali būti puošiamos matiniais arba dekoruotais stiklais, kurios suteiks Jūsų interjerui elegantiškumo. O gal šios stumdomos durys taps ryškiausiu Jūsų interjero akcentu?

Atsižvelgiant į Jūsų durų angos išmatavimus, gali būti stumdoma viena arba dvi varčios. Beje, stumdomos durų varčios gali būti prasilenkiančios arba atstumiamos į šonus. Tokiu atveju reikia prisiminti, jog turi būti paliekama laisvos vietos, kad duris būtų galima nustumti į šonus. 

Taipogi mūsų gaminamos stumdomos durys gali būti montuojamos bei stumdomos ne tik palei sieną, ant kurios tvirtinamas mechanizmas, bet ir į pačią sieną. Tačiau žinotina, jog stumdomų durų mechanizmas turi būti sumontuotas iš anksto - t.y. sienų formavimo metu. 

Istumiamos i siena durys Teleskpoines stumdomos durys
Slankiosios durys į sieną  Teleskopinės slankiosios durys į sieną
 
Dauguma mūsų gaminamų varstomų faneruotų durų modelių gali būti gaminami kaip stumdomos durys. Išskyrus durų modelius su bėrėme stiklo konstrukcija.  
Galime pasiūlyti ir slenkančiąsias sistemas, kurios atskirs erdves tarp patalpų, taip pat galime pagaminti stumdomas tiek berėmes, tiek su metaliniais profiliais duris Jūsų spintai ar drabužinei.

"Vytuko durys" pristato ypatingai patogius ir lengvai stumdomus ilgaamžius itališkus durų mechanizmus "Eclisse" tiek stumdomoms durims į sieną, tiek palei sieną. Aukštos kokybės stumdomų durų mechanizmai:

- itin patvarūs bei ilgaamžiai;
lengvai sumontuojami;
- pagaminti iš aukščiausios rūšies medžiagų

Daugiau apie itališkus stumdomų durų mechanizmus: www.eclisse.it.

Stumdomų durų sprendimai interjere (daugiau...) 

   
 

   
   

 

 


UAB "GSV Group"
Kalvarijų g. 125, Vilnius (pc "Baldų rojus", 3 a.) tel./faks.(85)2 319 426 mob. tel. +370 640 33 422 el.paštas info@vitukodurys.lt
Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti ir (ar) platinti galima tiktai gavus raštišką UAB „GSV Group“ sutikimą