Apie mus

Klauskite

+370 675 00 003

Šiuolaikiniai durų sprendimai architekto Tomo Jasiulio kurtame interjere žurnale „Namas ir aš“

(„Namas ir aš“, 2014 Nr. 1–2 /139–140)

„Nematomos“ durys
 „Nematomos“ durys – tai puikus sprendimas interjere tarsi paslėpti duris. Tokiu atveju į įprastą durų angą sumontuojamos specialios dažyti paruoštos aliumininės staktos. Tada prie jų prisukamas gipskartonis arba nutinkuojamos sienos.

Galiausiai aliumininės staktos kartu su durimis nudažomos sienų spalva – tarsi nebelieka tokių  išorinių elementų kaip stakta, durų apvadai bei  vyriai. Matyti tik rankena, kurią taip pat galima pakeisti ją atstojančia specialia paspaudžiama nematoma furnitūra. 

Tokios durys atrodo tiesiog iškirstos sienoje. Jos itin dera loftų interjeruose, kur erdvė turi išlikti vientisa, atvira ir neapkrauta nereikalingomis detalėmis. Šios durys taip pat tiks paslėpti iš svetainės matomas ūkines patalpas, pavyzdžiui, virtuvės sandėliuką. Kaip ir šiame bute svečių tualeto durys, matomos iš svetainės bei virtuvės, buvo puikiai paslėptos, pasirinkus šį „nematomų“ durų sprendimą. Durys tarsi chameleonės susilieja su siena.

Durys ir vitrinos be apvado
Šio buto darbo kambariui pasirinktos modernaus dizaino durys  su siaura stiklo juostele ir skaidraus stiklo vitrina be apvado, į kurią vėliau buvo sumontuotos žaliuzės. Siekiant privatumo, jas galima nuleisti arba atvirkščiai – pakelti, kai norima, jog į koridoriaus patalpą patektų kuo daugiau šviesos. Šio kambario durų stakta yra be apvado, vyriai paslėpti. Taigi išorėje nėra jokių apvadų, o durų bei stiklinės vitrinos staktos yra vienoje plokštumoje su siena.

Daugiau>> Žurnale "Namas ir aš" 


atgal